Tory wyścigowe dla każdego kierowcy

Przejażdżka wymarzonym autem sportowym po torze to bardzo często pragnienie fanów motoryzacji na całym świecie. Obecnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom poszczególnych miłośników szybkiej jazdy, każda firma, która posiada tory wyścigowe potrafi zaoferować szybką jazdę w roli kierowcy bądź pasażera.

Tor wyścigowy a jazda bez uprawnień

Przejażdżka samochodem wyścigowym po torze w przypadku braku posiadania prawa jazdy jest realizowana dzięki instruktorowi. Pokazuje on – jadąc w roli kierowcy – wszystkie możliwości każdego sportowego auta. A przy okazji przejażdżki siedząca obok osoba może doznać sporej dawki adrenaliny.


Instruktor jest również obecny podczas przejazdu, gdy kierowcą jest gość autodromu. Wówczas to czuwa on nad bezpieczeństwem oraz udziela wszelkich wskazówek osobie prowadzącej pojazd z zawrotną prędkością.


Po emocjonującym, pełnym wrażeń przejeździe każdy gość obiektu może śledzić zmagania innych uczestników oraz zobaczyć z bliska najciekawsze sportowe wyczyny samochodu. Jazda na torze wyścigowym to ogromna dawka adrenaliny dla każdego fana, a także niezapomniane przeżycie, którego z pewnością nigdy nie zapomni.

Tory wyścigowe a wymarzony voucher na prezent

Aby spełnić marzenie bliskiej osoby o jeździe po torach wyścigowych, warto podjąć tą inicjatywę jak najszybciej. W tym celu trzeba kupić voucher, który uprawni obdarowaną osobę do przejazdu wymarzonym autem po profesjonalnym torze.
Przejazd sportowym autem po torach wyścigowych można zamówić poprzez odpowiednią stronę internetową, jak i w jednym z punktów stacjonarnych w całej Polsce. Pracujący tam doradcy prezentowi z chęcią pomagają w doborze odpowiedniego vouchera.