Idealny prezent dla fana motoryzacji, czyli tor Jastrząb

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a to oznacza, że zostało coraz mniej czasu na to, by kupić prezenty. Jeśli zatem należysz do osób, które nie mają pomysłu co mogą podarować bliskiej osobie, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Prezent dla fana motoryzacji

Jeśli masz wśród znajomych osobę, która interesuje się szeroko rozumianą motoryzacją, spraw jej prezent, o którym długo nie będzie mogła zapomnieć. Co mamy na myśli? Postaw na przeżycie, a nie na prezent rzeczowy. Nie od dziś wiadomo, że prezenty dzięki którym można coś zrobić lub zobaczyć robią znacznie większe wrażenie niż przedmiot. Zatem jeżeli jesteś pewien, że osoba, którą chcesz obdarować interesuje się motoryzacją zabierz ją na tor wyścigowy Jastrząb!

Tor wyścigowy Jastrząb

Tor Jastrząb to wprost idealne miejsce na szybkie przejażdżki samochodowe. Dlaczego? Przede wszystkim tor wyścigowy jest zabezpieczony oraz odpowiednio przygotowany, dzięki temu szansa na jakikolwiek wypadek znacznie maleje. Każdy fan samochodowi z pewnością ucieszy się, gdy zaproponujesz mu przejażdżkę nowym sportowym autem lub chociażby możliwość przejechania się własnym samochodem.

Tor Jastrząb został zbudowany w 2013 roku, oznacza to, że jest to dość młoda placówka, a to z kolei ma dość duży wpływ na fakt, że obecnie jest to jeden z najlepiej wyposażonych oraz najnowocześniejszych torów w Polsce. Jak widzisz jest to kolejny powód, dla którego warto jest zabrać swojego bliskiego właśnie na tor Jastrząb.

Mamy nadzieję, że nieco pomogliśmy Ci w wyborze idealnego prezentu, jednak pamiętaj, że jeśli tylko masz ochotę możesz sprawić prezent samemu sobie i wybrać się na szybką przejażdżkę po torze.