Serwis samochodowy – usługi na wysokim poziomie

Posiadanie pięknego oraz w pełni zadbanego samochodu to marzenie każdego kierowcy. Niemniej aby pojazd sprawował się niezawodnie warto zadbać o jego właściwe serwisowanie oraz dokonywanie przeglądów okresowych.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych właścicieli, którzy pragną posiadać sprawny oraz w pełni zadbany samochód, który nigdy nie zawodzi poszczególne serwisy samochodowe oferują usługi w szerokim zakresie.

W profesjonalnym serwisie samochodowym każdy właściciel nowego pojazdu samochodowego może liczyć na szybkie, sprawne oraz rzetelne usługi serwisowe w ramach posiadanej gwarancji.

Ponadto każdy doświadczony serwis oferuje usługi naprawcze w tych samochodach, które to nie posiadają już gwarancji.

Serwis samochodowy – usługi na wysokim poziomie

Dziś w każdym serwisie pracuje ekipa doświadczonych fachowców, która każdemu klientowi służy zawsze pomocą oraz cenna radą.

W pełni kompetentnych pracowników serwisu samochodowego cechuje nie tylko ogromny profesjonalizm, lecz także ogromna rzetelność i solidność podczas usuwania poszczególnych usterek w samochodzie

Niezawodny serwis mobilny

Każda prężnie rozwijająca się firma serwisowa, aby w pełni sprostać potrzebom wszystkich swoich klientów oferuje także serwis mobilny, który to obejmuje poszczególne naprawy serwisowe, wówczas gdy samochód ulegnie awarii w trasie.

W zakres świadczonych usług wchodzi naprawa pękniętego paska rozrządu, awaria akumulatora, awaria układu hamulcowego, wymiana poduszek czy wymiana opon.

Serwis samochodowy w salonie Nord Auto Białystok