Dla kogo jest tor wyścigowy Kraków?

Profesjonalny tor Kraków jest doskonałym wyborem przede wszystkim dla zagorzałych entuzjastów motoryzacji. Obiekty wyścigowe przygotowane są dla tych osób, które chcą podszkolić technikę jazdy samochodem albo motocyklem w stosunkowo bezpiecznych warunkach.

Uniwersalna oferta dla każdego

Sporą zaletą torów wyścigowych w Krakowie jest to, że można na nich pojeździć nie tylko wypożyczonym autem sportowym, ale również własnym pojazdem. Osoby, które chcą potrenować własnym samochodem powinny pamiętać o tym, że musi on spełniać stosowne normy głośności układów wydechowych.

motopark kraków

Profesjonalne szkolenia szybkiej i bezpiecznej jazdy

Tor Kraków jest dobrym wyborem także dla tych osób, które chcą zapisać się na szkolenia i podnieść swoje umiejętności za kółkiem. Szkolenia prowadzone są bardzo często przez doświadczonych instruktorów, którzy mogą pochwalić się odpowiednimi licencjami.

Wyczynowa nauka jazdy

Tor Kraków przypadnie do gustu również tym kierowcom, którzy chcą nauczyć się wyczynowej i sportowej jazdy samochodem. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że szkolenia prowadzone są przez profesjonalnych kierowców rajdowych i wyścigowych. W ostatnim czasie jest bardzo duży boom na specjalne płyty poślizgowe. W dużej mierze to właśnie dzięki nim można nauczyć się wychodzenia z poślizgu. W Polsce jak powszechnie wiadomo pogoda pozostawia bardzo wiele do życzenia, dlatego też warto jak najszybciej postawić na dodatkowe szkolenia.