Tor wyścigowy

Tor wyścigowy to miejsce, w którym stereotypowo spotykają się zapaleńcy sportowych czterech kółek. Czy tak jest w rzeczywistości? Po części tak. Tor wyścigowy to miejsce, gdzie dzieje się jednak o wiele więcej.

Nauka jazdy na torze wyścigowym

tor wyścigowy Łódź

Wiele miast na swoim terenie ma wyścigowy tor Łódź lub Wrocław do nich się zaliczają. Wiele szkół jazdy z tych właśnie miast zaczyna w swojej ofercie umieszczać możliwość jazdy po takim torze. Zabieg ten nie jest oczywiście tylko i wyłącznie marketingowym zabiegiem, który ma przyciągnąć klientów obietnicą rozrywki podczas szaleńczej jazdy. Na torze wyścigowym w Łodzi lub Wrocławiu instruktorzy mogą kursantów oswoić z dużą prędkością, jednocześnie ucząc ich, jak wychodzi się z poślizgu lub w jaki sposób wyprowadzić samochód, kiedy jedno z kół np. „chwyci” pobocze.

Zabawa oprócz nauki – oczywiście

Tor wyścigowy to również miejsce, gdzie można bezpiecznie się zabawić. Obecnie może to zrobić każdy posiadający prawo jazdy, zarówno osoby, które posiadają własny samochód, jak i te osoby, które samochodu sportowego nie posiadają. W przypadku tych drugich istnieje możliwość wypożyczenia samochodu lub kilku różnych samochodów, jeśli jest taka wola klienta. W pierwszym przypadku wystarczy opłacić jazdę po torze. Coraz więcej kierowców jest na szczęście odpowiedzialnych i woli pojechać na tor, niż ryzykować szaleńczą jazdę publicznymi ulicami, kiedy to w najlepszym przypadku można stracić prawo jazdy. Sprawdź ofertę tutaj.