Tor wyścigowy w Modlinie – co warto o nim wiedzieć?

Wybranie porządnego toru wyścigowego nie jest prostym zadaniem zwłaszcza, że w Polsce w ostatnim czasie pojawiło się bardzo wiele profesjonalnych torów. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla osób, które w najbliższym czasie wybierają się na tor wyścigowy Modlin i nie wiedzą czego należy się po nim spodziewać.

Co warto wiedzieć?

Tor Modlin to jeden z najlepiej rozbudowanych Ośrodków Doskonalenia Technik Jazdy, który cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród początkujących, ale również i doświadczonych kierowców. Osoby, które cenią sobie dynamiczną jazdę i chcą przeżyć niesamowitą przygodę powinny jak najszybciej zastanowić się nad wynajęciem toru. Kursy doskonalenia jazdy odbywają się na specjalnym torze szkoleniowym. Jeżeli chodzi o rywalizację sportową, to odbywa się ona z kolei na torze sportowo-treningowym. Do dyspozycji są nie tylko najlepsi instruktorzy, ale również doświadczeni kierowcy rajdowi. Do użytku oddana jest także nowoczesne centrum konferencyjne.

Profesjonalny obiekt dla miłośników szybkiej jazdy

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że głównym ambasadorem toru wyścigowego Modlin jest Leszek Kuzaj, czyli jeden z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych. Niesamowity tor o długości 1,2 kilometra, może pochwalić się nie tylko ciasnymi zakrętami, ale także długą prostą na której można osiągnąć naprawdę niesamowite prędkości. Nie można zapominać również o możliwości wynajęcia profesjonalnych sportowych aut, dzięki którym będzie można poczuć się na torze jak prawdziwy rajdowiec.