Opony Kleber – niezawodność i styl

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się wśród klientów produkty francuskiej firmy Kleber. Dzięki wdrożonym poprawkom oraz innowacyjnej produkcji wyprodukowała ona zaawansowaną technicznie oponę Kleber Dynaxer HP3, która dołączyła do grona najbardziej popularnych produktów w tej branży.

Ekonomiczna oraz uniwersalna opona Kleber Dynaxer HP3

Ekonomiczne oraz praktyczne opony Kleber Dynaxer HP3 cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kierowców, którzy preferują jazdę samochodami miejskimi, a także minivanami o określonej mocy. Nowy bieżnik w oponie HP3 od Kleber jest wyposażony w liczne ulepszenia, dzięki którym w dużym stopniu poprawiły się osiągi opony na różnych nawierzchniach.
Nowoczesna opona Kleber Dynaxer HP3 posiada innowacyjny bieżnik w którym zastosowano znacznie szersze rowki, co przyniosło wyśmienite efekty w ilości odprowadzanej wody w trakcie najechania na zalaną wodą nawierzchnię.

Opona Kleber Dynaxer – produkt na każdą kieszeń

Koncern francuski dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii wyposażył opony Kleber Dynakxer HP3 w odpowiednie parametry, które dobrze znoszą przystosowane się do zmiennych warunków pogodowych, w charakterystycznym klimacie środkowoeuropejskim.
Warto wspomnieć, że opona Kleber Dynaxer HP3 nie posiada bieżnika kierunkowego, w związku z czym należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie jej montażu na oznaczenie kierunku rotacji, które zlokalizowane jest na bocznej stronie ogumienia.

Produkt Dynaxer HP3 firmy Kleber to idealna opona wyprodukowana dla wymagających kierowców ceniących sobie jakość i niezawodność.