Cechy charakterystyczne toru Poznań

Tor Poznań to jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu w całym kraju. Odbywają się tam profesjonalne wyścigi samochodów, które zawsze przyciąga rzesze miłośników sportów ekstremalnych z motoryzacją w tle. Dla osób chcących spróbować swoich sił za kierownicą sportowego auta, istnieje natomiast możliwość wynajmu samochodu i jazdy po torze.

Tor Poznań i jego parametry

tor Poznań

To Poznań to tor imponujący pod względem infrastruktury. To największy obiekt tego typu w całej Polsce, którego jedno okrążenie mierzy ponad 4 km długości. Tor jest pełen zakrętów wymagających prawdziwych umiejętności i sprytu za kierownicą, nie brakuje jednak na nim również prostych odcinków, na których można naprawdę przycisnąć gaz do dechy i sprawdzić możliwości sportowych samochodów takich marek, jak na przykład Lamborghini czy Porsche. Wynajem sportowych samochodów do jazdy po torze to jeden z atutów toru Poznań ( https://www.autonator.pl/tor/poznan )- przyjeżdżając do tego obiektu można naprawdę się jak kierowca w Formule 1. Ważną kwestią jest doskonale przygotowana nawierzchnia toru, która zapewnia świetną przyczepność dla samochodów, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo jazdy.

Jazda po torze jako pomysł na prezent dla miłośnika motoryzacji

Jazda po torze Poznań to doskonały pomysł na prezent dla miłośnika motoryzacji lub sportów ekstremalnych. Zasiadając za kierownicą wybranego sportowego samochodu, można poczuć prawdziwą adrenaliną i energię, która towarzyszy na przykład kierowcom samochodów wyścigowych.