Bezpieczne opony letnie

Opony Goodride SA37 są idealnym wyborem dla osób, które poszukują bezpiecznego rozwiązania oraz komfortu jazdy w każdych warunkach. Jednocześnie warto wziąć pod uwagę, że zapewniają one bardzo dobrą przyczepność i zdecydowanie utrudniają wpadnięcie samochodu w poślizg. Dlatego są dobrym wyborem dla początkujących kierowców, którzy nie mają za sobą przejechanych setek tysięcy kilometrów. Są one przeznaczone do jazdy na nawierzchniach mokrych jak i suchych.

Warunki atmosferyczne

Padający deszcz czy burza nie ma większego znaczenia, ponieważ opony sprawdzają się znakomicie. Osoby, które często jeżdżą w mieście powinni poważnie zastanowić się nad zakupem opon Goodride SA37 (https://www.sklepopon.com/model-opony/goodride-sa37), ponieważ są one wprost stworzone dla takich kierowców. Rozmiary w jakich produkowane są te opony to 16, 17 oraz 18 cali. Wszystko zależy od typu samochodu jaki posiadamy oraz rodzaju nadwozia.

Poziom hałasu

Jedyne na co możemy ponarzekać to poziom hałasu, który jest nieznacznie wyższy niż u konkurencji i wynosi 72 decybele. Maksymalny indeks prędkości to 270 kilometrów na godzinę, a jeżeli chodzi o indeks nośności to jest to 84, czyli 500 kilogramów maksymalnie. Bardzo dobra przyczepność sprawia, że opony te są chętnie wybierane przez mało doświadczonych kierowców. Zdobyły one pozycję lidera w Chinach oraz testowane są przez wielu ekspertów pochodzących z Japonii oraz Korei. Liczne testy sprawiają, że w tym przedziale cenowym ciężko będzie nam znaleźć lepszy model opon. Coraz większą popularność zdobywają także na kontynencie europejskim.