Bagażniki samochodowe – jak zyskać dodatkową powierzchnię

Bardzo często zdarza się, że do wewnętrznego bagażnika samochodu nie mieszczą się wszystkie bagaże, a niektóre przedmioty po prostu trzeba przewieźć w inny sposób. Aby zyskać dodatkową powierzchnię można zamontować bagażniki samochodowe, które problem zbyt małej pojemności rozwiążą.

Jaki bagażnik jest odpowiedni dla przewozu drobnych przedmiotów?

 

W celu umieszczenia różnych drobnych bagaży można zamontować na dachu samochodu bagażnik – box. Ten bardzo praktyczny pojemnik posiada pełne ścianki oraz solidny zamek zabezpieczający. W takim bagażniku można przewozić dowolne przedmioty bez obaw o ich uszkodzenie lub zgubienie. Wprawdzie posiadając na dachu tego rodzaju bagażnik samochód ulega większym oporom powietrza i przez to trzeba nieco wolniej jechać, ale za to dodatkowa powierzchnia bagażowa jest nie do przecenienia.

Jaki bagażnik zamontować do przewozu nart?

 

Do tego celu najlepszy będzie prosty bagażnik Automotohit.pl z uchwytami magnetycznymi. Montuje się go na relingach dachowych. Jest solidny i doskonale zabezpiecza przewożone narty oraz inne długie przedmioty. Taki bagażnik jest przystosowany do przewozu kilku par nart, które są solidnie i bezpiecznie osadzone. Nie zachodzi niebezpieczeństwo zgubienia przewożonych przedmiotów lub uszkodzenia dachu samochodu.

 

Jak bezpiecznie przewozić rowery?

 

Do przewozu rowerów najlepszym rozwiązaniem jest specjalny uchwyt, który solidnie mocuje te przedmioty.