Atrakcje świętokrzyskiego

Tory wyścigowe to magiczne miejsca, które przyciągają zarówno fanów motoryzacji, jak i szukające ciekawych sposobów na spędzenie weekendu rodziny. Chociaż w Polsce nie mamy do czynienia ze zbyt wieloma dobrze wyposażonymi torami wyścigowymi, tor wyścigowy w Kielcach w pełni spełni wszystkie nasze oczekiwania. 

Tor w Kielcach dla każdego 

Przynależący do ośrodka sportowo-turystycznego  tor wyścigowy „Moto-Raj” ulokowany jest w Miedzianej Górze koło Kielc. Funkcjonujący od 1976 roku tor wyścigowy w tym mieście to jedno z popularniejszych miejsc w województwie świętokrzyskim. 

Odwiedzany każdego roku przez tysiące osób tor oferuje różnego rodzaju atrakcje, których nie moglibyśmy spodziewać się w przypadku większości torów wyścigowych.  Do najważniejszych usług, jakie oferuje tor wyścigowy w Miedzianej Górze zaliczyć możemy między innymi: 

– jazdę na torze w aucie sportowym, 

– targi motoryzacyjne, 

– kemping. 

Niezapomniane emocje 

Jeżeli więc pragniemy doświadczyć niezapomnianych emocji związanych z jazdą sportowym samochodem na profesjonalnym torze wyścigowym powinniśmy skorzystać z usług oferowanych przez ośrodek „Moto-Raj”. Co ważne jazda autem wyścigowym wiązać się będzie nie tylko z niepowtarzalnymi wspomnieniami, ale również z nabyciem praktycznych umiejętności. 

Każdy kierowca pod okiem wykwalifikowanego instruktora będzie mógł spróbować swoich sił oraz nabyć wiedzę, która może okazać się przydatna w czasie codziennej jazdy samochodem. Warto również odwiedzić regularnie organizowany przez tor wyścigowy w Kielcach targ samochodów, który słynie z bycia najlepiej zorganizowanym targiem w tej części Polski.