Opony letnie i zimowe Uniroyal

Uniroyal AllSeasonExpert to całoroczna opona do samochodów osobowych wprowadzona w 2013 roku przez spółkę zależną Continental, która według producenta zapewnia komfort i bezpieczeństwo jazdy niezależnie od warunków pogodowych.

Opony letnie uniroyal Uniroyal

Opony letnie Uniroyal charakteryzują się przede wszystkim lepszą trakcją na mokrej nawierzchni w porównaniu z oponami innych marek. Opona całoroczna Uniroyal AllSeasonExpert nie jest wyjątkiem, zapewnia lekkość i stabilność prowadzenia także w deszczową pogodę. Jednocześnie producent podkreśla, że ten model jest znacznie bezpieczniejszy na śniegu niż opony letnie. Cena nie jest wygórowana, a dostępność wysoka, w internecie znajdziemy dobre oferty na tanie opony letnie uniroyal.

Rzeźba bieżnika w oponach Uniroyal

Dzięki kierunkowej rzeźbie bieżnika z szerokimi podłużnymi i ukośnymi kanałami odprowadzającymi wodę, opona AllSeason Expert szybko usuwa wodę i roztopiony śnieg z powierzchni styku z nawierzchnią – mówi Shina.Guide. Dzięki temu, podczas gdy Ty będziesz cieszyć się deszczem, Twoje opony będą chronić Cię przed aquaplaningiem. Model ten posiada oznaczenie „M+S” oraz symbol górski (płatek śniegu na tle gór z trzema szczytami). Dlatego też, mimo że model ten jest przeznaczony do użytku całorocznego, kwalifikuje się również jako opona zimowa.

Opony Uniroyal AllSeason Expert z bieżnikiem kierunkowym będą odpowiednie do stosowania w samochodach sportowych. Zapewniają one precyzyjne kierowanie, niezawodną przyczepność i dobre przenoszenie mocy przy dużych prędkościach. Ponadto te opony całoroczne są stosunkowo odporne na nierównomierne zużycie, a także zapewniają płynną jazdę i komfort akustyczny.