Jazda Audi R8 za kierownicą

Przejazd Audi R8 jest marzeniem wielu osób, ponieważ jest to pierwszy samochód sportowy tego typu, który emanuje żywiołowością. Wykwintny styl jest zawarty w wyjątkowej formie. W modelu R8 specjaliści wykorzystali duże doświadczenie w konstruowaniu pojazdów Audi. Dzięki sportowemu stylowi i oryginalnemu układowi silnika samochód należy do klasy eleganckiej.

Przejazd Audi R8 na wyścigach

O dziwo, po zwycięstwach Audi quattro w wyścigach, Audi mogło zapisać nowy rozdział w historii wyścigów samochodowych. Tylko ten samochód zdołał odnieść wiele zwycięstw w legendarnym wyścigu Le Mans.

Samochód ten brał udział w wielu imprezach sportowych, w których zawsze jako pierwszy przekraczał linię mety. Ten zwycięzca był więc prototypem dla serii samochodów sportowych, takich jak Audi R8.

Przejażdżka sportowym samochodem Audi R8

Geny zwycięskiego samochodu wyścigowego zapoczątkowały rozwój nowej gamy R8, dzięki czemu sprzedaż Audi jest dziś tak popularna. Niezastąpione elementy genetycznego fundamentu R8 to wysokoobrotowy silnik benzynowy V8, sekwencyjna skrzynia biegów i inne elementy, które sprawiają, że Audi jest samochodem najwyższej klasy.

Napęd quattro w Audi R8

Napęd na wszystkie koła quattro był zakazany w samochodach wyścigowych, ale ten model został wkrótce wyposażony w ten system, co niewątpliwie poprawiło nie tylko przyczepność samochodu, ale także jego bezpieczeństwo na drodze. Audi R8 to uosobienie komfortowego, zwinnego na drodze pojazdu, a także doskonałe połączenie designu i nowoczesnej technologii.

Samochody tej słynnej marki mają stylowy silnik V8 FSI i mocny napęd quattro, dzięki czemu przejazd Audi R8 daje przewagę nad innymi konkurentami. Audi doskonale nadaje się do codziennego użytku, a wsiadając za kierownicę można poczuć doskonałą jakość detali i wykończenia wnętrza.